Nové snímky iPhonu 8 potvrzují příchod další barevné varianty

Nové snímky iPhonu 8 potvrzují příchod další barevné varianty

Kolem iPhonu 8 toho bylo v posledních dnech napsáno skutečně mnoho. Téměř všechny zprávy se ovšem točily kolem funkční výbavy v čele s rozpoznáváním tváře za pomoci 3D kamer a senzorů umístěných na čelní straně smartphonu. Nejčerstvější únik je ovšem o poznání zajímavější. Prostřednictvím čínských sociálních sítí se do světa dostala série fotografií, která odhaluje finální podobu iPhonu 8. Snímky potvrzují již dříve publikované zvěsti naznačující změny v konstrukci. Na první pohled zaujme modul hlavního fotoaparátu s vertikálním rozvržením a přisvětlovací diodu umístěnou mezi objektivy.

Za zmínku také stojí nová barevná varianta s měděným odstínem(Cooper Gold?). Zatím není zcela jasné zda půjde o další barvu či nahrazení stávající Rose Gold. Z fotografií lze dále vyčíst, že zadní strana smartphonu bude s nejvyšší pravděpodobností skleněná, což nahrává přítomnosti technologie pro bezdrátové nabíjení. Tuto domněnku potvrzují další snímky z továrny, kde je zachycen rentgen prototypu iPhonu 8, u něhož je zřetelná oblast určená pro osazení indukční cívkou.

Aktuálně posledním dílkem do skládanky přispěl viceprezident společnosti Foxconn, která pro Apple zajišťuje finální kompletaci většiny produktů. Jeho vyjádření se týkalo ceny, která má být skutečně vysoká. Za vším údajně stojí nízká výtěžnost při produkci OLED displejů, která vykazuje až 40% chybovost z důvodu komplikovaného designu.

Odvrácená strana nakousnutého jablka. Může Apple dělat více pro ochranu životního prostředí?

Autor

Richard Streit
Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.