Mac OS X

Čeština pro Safari 5.17 Snow Leopard

Pro všechny z vás, kteří stále používáte Mac OS X Snow Leopard 10.6.8 s češtinou vytvořenou Jerrym, staženou z našeho serveru přinášíme nejnovější češtinu do aktualizace Safari ve verzi 5.17. Safari lze stáhnout ze stránek Apple.

Češtinu můžete stáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:


nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:

000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Za češtinu děkuju, ale jak ji do toho safari dostanu? Soubor jsem normálně otevřela, nainslatovala, restartovala počítač, otevřela Safari a je stále anglicky..?

  2. Ahoj, jsi si jistá, že máš safari 5.17 a v prioritě jazyků systému češtinu na prvním místě? (mě funguje nádherně, nevím v čem by mohl být ještě problém…)

Back to top button