Mac OS X

Čeština pro Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard

Protože oficiální lokalizátoři z Appcomu skončili s překládáním systému Snow Leopard verzí 10.6.7, zůstali uživatelé bez možnosti aktualizovat na poslední verzi. Díky úsilí Jerryho, vám přinášíme lokalizaci na poslední update od Apple – verzi 10.6.8. Češtinu je lepší instalovat na čistou instalaci systému, ale podle Jerryho by vše mělo fungovat i na “používaném” systému.

DŮLEŽITÉ: PŘED INSTALACÍ SI PROSÍM PŘEČTĚTE PŘILOŽENÝ PDF SOUBOR!

Soubor s češtinou můžete ztáhnout zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:

nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

6 Komentáře

  1. Můžete tu češtinu sem uploadnout,,? nejde mi to stáhnout. MIn. týden jsem ji stáhl.. Za to moc děkuji,ale dnes to háže, že stránka nenalezena.. Díky moc.

Back to top button