Novinky

iOS tip na aplikaci: 1Password

1Password - AgileBits Inc.

Vývojaři Agilebits před nedávnem uvolnili zcela přepracovanou verzi populárního správce hesel 1Password. Aplikace má přepracované uživatelské rozhraní a nově je také v češtině (na překladu jsme se podíleli). Aplikace je momentálně ve slevě 50% a proto neváhejte a stahujte.

[appstore id=“568903335″]

1Password - AgileBits Inc.

Štítky

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

5 Komentáře

  1. Dobrý den
    můžete prosím sdělit, jak se nastavuje čeština na iPhonu?
    Myslím že je důležité řící, že finguje je na IOS 6.
    Díky za odpověď

    1. Dekuji za upozorneni. Sam mam nainstalovanou testovaci betu a tam cestina jiz je. Takze to znamena, ze bude uvolnena v jednom z nasledujicich updatu.

  2. Zdravím, ví prosím někdo jak obnovit data za zálohy programu 1Password ? Přes sdílení souborů uložím data z ipad do pc. Obráceně to ale nejde protože pro obnovu mohu vybrat jen jeden soubor, ale záloha vytvoří několik adresářů a souborů. V předchozích verzích byla možnost uložit databázi, ale v této verzi to už není! Co s tím ? L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close