Novinky

iOS tip na aplikaci: 1Password

1Password - AgileBits Inc.

Vývojaři Agilebits před nedávnem uvolnili zcela přepracovanou verzi populárního správce hesel 1Password. Aplikace má přepracované uživatelské rozhraní a nově je také v češtině (na překladu jsme se podíleli). Aplikace je momentálně ve slevě 50% a proto neváhejte a stahujte.

[appstore id=”568903335″]

1Password - AgileBits Inc.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

5 Komentáře

    1. Dekuji za upozorneni. Sam mam nainstalovanou testovaci betu a tam cestina jiz je. Takze to znamena, ze bude uvolnena v jednom z nasledujicich updatu.

  1. Zdravím, ví prosím někdo jak obnovit data za zálohy programu 1Password ? Přes sdílení souborů uložím data z ipad do pc. Obráceně to ale nejde protože pro obnovu mohu vybrat jen jeden soubor, ale záloha vytvoří několik adresářů a souborů. V předchozích verzích byla možnost uložit databázi, ale v této verzi to už není! Co s tím ? L.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button