Tvorba webů

Čeština pro RapidWeaver 5 a starší

S RapidWeaver je směšně snadné vytvořit úžasné stránky na vašem počítači Mac. Ať už tvoříte své první webové stránky nebo padesáté, RapidWeaver poskytuje know-how jak rychle publikovat webové stránky na které budete hrdí.

Bez ohledu na to, co chcete vytvořit – ať už je to ohromující on-line prezentace fotografií přímo z iPhoto knihovny, firemní webové stránky, nebo svůj vlastní blog – s RapidWeaver to můžete udělat s minimální námahou.

Nepotřebujete znát žádné kódy a podobně, RapidWeaver se o vše postará za vás. RapidWeaver vytváří stránky na bázi standardního XHTML & CSS .

Češtiny do verze 5.2.2 a starších naleznete ke stažení zde

 

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

2 Komentáře

  1. Zdravím, chci se zeptat, zda nejnovejsi čeština je určiena i pro verzi 8502 (samozřejmě k 5.2.2). Předem děkuji za info

Back to top button