Kancelářské

Čeština pro Microsoft Office 2008

 

office2008-nahledNásledující produkt jistě není třeba sáhodlouze představovat. Microsoft Office jistě zná každý kdo někdy zapnul počítač. Většina z vás asi používá nejnovější verzi Microsoft Office 2011. Pro ty kteří stále pracují ve starší verzi a rádi by ji uvítali v českém jazyce máme dobrou zprávu. Jerry si dal tu práci a češtinu vytvořil. Soubor s češtinou můžete stáhnout z našeho serveru.

DŮLEŽITÉ: PŘED INSTALACÍ SI PROSÍM PŘEČTĚTE PŘILOŽENÝ NÁVOD!

Češtinu pro Microsoft Office 2008 naleznete zde

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

11 Komentáře

 1. Dobrý večer, chtěl jsem se zeptat zda link na češtinu je nefunkční? Nelze stáhnout. Děkuji.

 2. Dobry den. Mam nainstalovany MicrosoftOffice2008, stahl jsem si vasi cestinu ale z toho prilozeneho navodu nejsem schopen cestinu rozjed. Nemohli by jste udelat podrobnejsi navod jak na to? Dekuji.

  1. Dobrý den. Musím vám pochválit počeštění MicrosoftOffice2008, opravdu dobrá práce! Konečně se mi podařilo nainstalovat vaši češtinu do MicOffice08. V Mac OS X se ještě moc dobře neorientuji. Nevěděl jsem, že soubory s příponou *.app jdou otevřít jako složka.

 3. Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda do budoucna plánujete češtinu pro MS Office 2011? Bylo by to super.

  1. Odpoved od Jerryho, ktery prekladal MS Office 2008: Tam je problém hlavně technický. Jednak na ten jejich slavný ribbon není veřejný plugin, do Xcode, se kterým to Mrkvosoft dělal, je to jejich know how. A jednak pokud není lokalizace offiko, tak by se to muselo po každém, i setinkovém updatu dělat celé znova. Stačí aby tam změnili jeden řádek a celé se to může rozsypat.Takže rok se to bude překládat a mezitím vyjde několik updatů… Za další, nedá se to lokalizovat žádným nástrojem ani softem. Musí se to celé dělat pěkně ručně, v textovém editoru, řádek po řádku. Již nikdy více.

 4. česká lokalizace je fajn, ale po chvíli zvyku ne nezbytná, co bych uvítal více je nastavení českého slovníku jako vychozího pro kontrolu pravopisu. Někde jsem si stáhnul český slovník a vložil ho do wordu přes “Custom dictionary”, ale stále mi to ne a ne fungovat. Máte s tím nějaké zkušenosti?

 5. prosím Vás a tento překlad pro mac office 2008 nelze použít vůbec pro 2011?
  6e by momohli alespon nejaké překlady? Nebo nevíte něco o ofiko češtině pro 2011, jak to s ní vypadá a jak jí pak stáhnout, nainstalovat a kde sehnat?
  Díky moc mike

Back to top button