Audio

Čeština pro GarageBand

GarageBand

Vítejte v rockové škole o velikosti počítače Mac. Vaše osobní nahrávací studio. Pokud se chcete naučit hrát na hudební nástroj, skládat hudbu nebo nahrát písničku, GarageBand vám to umožní.

Češtiny do starších verzí. Applovské tvořítko na vlastní muziku netřeba představovat. Každý může být skladatelem za pomocí smyček a samplů a galerie nástrojů a různých efektů…

Tvůrcem češtin je Jerry.

Češtiny jsou ke stažení zde:

Za češtinou stojí Jerry a pokud byste mu chtěli poděkovat a podpořit ho v dalším překládání můžete tak učinit malým dárkem zde:
nebo lze použít platbu převodem na bankovní účet u České Spořitelny:
000000-0742610123/0800

Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

6 Komentáře

    1. To by mne také zajímalo. Ale radši to zkoušet nebudu, nerad bych si něco zeslonil. Prosím o odpověď někoho, kdo ví. Děkuji.

  1. Nemam tuseni, protoze GB nemam nainstalovany, ale neni nic jednodussiho nez si udelat zalohu (kopii) a zkusit to. Kdyz to nebude fungovat tak smazat a vratit ze zalohy.

  2. Dobrý den , mám dotaz stáhl jsem si češtinu 5.1 , nainstaloval jsem ji ale nejde mi otevřít moje projekty , spíše hrozně dlouho se to načítá a pořád se neotvírají . Máte nějakou radu?? děkuji

    1. Postup pro odinstalaci je slozity a na dlouhe vysvetlovani, nejjednodussi zpusob je smazat cely garage band a nainstalovat jej znovu.

Back to top button