AktualityNovinky

Caviar představil “PutinPhone” vycházející z iPhone 6s

Společnost Caviar zabývající se úpravou chytrých telefonů představila další skvost, kterým oslavuje 63. narozeniny ruského prezidenta. Jedná se o upravený iPhone 6s, jehož zadní stranu tvoří titanový kryt s pozlacenou hlavou Vladimíra Putina.

putinphone1

Chybět nesmí státní znak a plaketa s několika řádky ruské hymny. Vyjímečnost edice podtrhuje limitované množství 63 kusů. Ostatně stejná cifra se objevila na narozeninovém dortu ruského prezidenta, jehož charakter a schopnosti v mnoha případech předčí kultovního Chucka Norrise. Putinphone nese oficiální označení Caviar Ti Gold Supremo Putin.

putinphone2

Cena za 64GB verzi je pevně stanovena na 199 000 RUB (přibližně 76 000 CZK), v případě varianty s 128GB úložištěm si připravte 209 000 RUB (zhruba 80 000 CZK). Součástí prodejního balení je luxusní dřevěný box a automobilová nabíječka.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button