Novinky

Budou v balení iPhonu 8 bezdrátová sluchátka AirPods?

Podle analytiků jedné z nejstarších společností světa JPMorgan Chase má Apple v tomto roce představit hned trojici nových modelů. iPhone 7S a 7S Plus mají projít jen menšími změnami v podobě implementace tzv. 2,5D zahnutého skla na zadní části přístrojů nebo bezdrátového nabíjení. Boky telefonu by měly zůstat hliníkové, tedy stejně jako jsme zvyklí u aktuálních modelů.

screen-shot-2017-05-06-at-13-37-46Touch ID se analytici v JPMorgan Chase vůbec nezabývali

Jako třetí v pořadí by měl být představen iPhone 8. Společnost tvrdí, že nový smartphone od Applu má nabídnout 5,85 palcový OLED displej táhnoucí se až k okrajům samotného zařízení nebo kombinaci materiálů nerezové oceli a skla. Samozřejmostí má být bezdrátové nabíjení a větší baterie. Ta by se mohla zvýšit až o 30 % aktuální kapacity iPhonu 7 Plus. Nutno však podotknout, že výkresy nevypadají zrovna moc detailně, a tak jde spíše jen o odhad. Do oblasti samozřejmostí je vhodné zahrnout také vyšší cenu. Očekává se minimální zdražení o 75–80 dolarů (cca 1900 Kč) za kus.

ip8Displej až ke krajům nebo baterie ve tvaru L, která by měla nabídnout o 30 % vetší kapacitu

JPMorgan Chase také tvrdí, že v balení s iPhonem 8 nalezneme bezdrátová sluchátka AirPods. Podle našeho skromného názoru je to spíše nepravděpodobné. Apple nemá ve zvyku zdarma přidávat do balení produkty, které samostatně představuje na tiskových konferencích. A druhý, asi ještě reálnější argument, spočívá v mizerných dodávkách, které přetrvávají i osm měsíců od představení AirPods. Při objednávce na českém Apple Storu si na tento bezdrátový zázrak počkáte šest týdnů a situace není lepší ani za hranicemi.

iPhone-8-2 kopieJaká bude pravda, se ukáže zřejmě až v září, kdy by mělo proběhnout tradiční představování nových produktů. Jisté ale je, že nové iPhony nenechávají klidné zástupy analytiků a společností, které se snaží co nejlépe odhadnout vývoj v oblasti moderních technologií.

Zdroj

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button