Novinky

Avantgarda nebo šaškárna? Louis Vuitton představilo nesmyslně drahý kryt pro iPhone 7

Ještě to bude trvat půl roku, než uvidíme iPhone 7s a iPhone 7s Plus a ještě déle iPhone 8. To znamená stále dost času pro všechny uživatele, kteří si rádi ujíždí na příslušenství. Pokud patříte do stejné skupiny a nebojíte se vystavit na obdiv svou marnotratnost, raději zbystřete. Módní značka Louis Vuitton totiž představila nové pouzdro Eye-Trunk, které sedmičkový iPhone přetransformuje do podoby starodávné truhly.

lv-iphone7-1-800x420

Říká se, že krása vychází z očí pozorovatele a proto celkové zhodnocení designu raději přeskočíme. S luxusním zaměřením značky pochopitelně koresponduje i použitý materiál, který je v tomto případě zastoupen krokodýlí kůží.

lv-iphone7-2

Jestliže vás tato krajně avantgardní záležitost učarovala, připravte si 5 050 dolarů (přibližně 128 000 Kč), respektive 5 500 dolarů (zhruba 140 000 Kč) za variantu určenou pro zkrášlení většího iPhone 7 Plus. Jelikož se jedná o ryze prémiovou položku, potencionální zákazníci musí zavolat na zákaznickou linku, kde se dozví další podrobnosti včetně možností individuálních úprav.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button