Novinky

Další Apple Keynote je údajně za dveřmi. Na jaké produkty se můžeme těšit tentokrát?

Minulý rok byl z hlediska nových Apple produktů obzvláště vydařený. Jablečný gigant představil slušnou nálož nových zařízení, a tím určitě uspokojil mnoho fanoušku, kteří čekali na nové produkty. Počet událostí, které se poslední rok konaly, byl razantně vyšší než tomu bylo v minulých letech. Přesto se nedá hovořit o tom, že by Apple ukojil všechny své fanoušky. Po internetu se vedly dlouhé spekulace o zařízeních, která mají být údajně v přípravě, nicméně jejich čas ještě nepřišel. Jedná se zejména o chytré lokalizátory AirTags, nová sluchátka AirPods 3, Apple TV a novou verzi iPadu Pro. Známý leaker Jon Prosser dnes ráno napověděl, že by tato zařízení měla zanedlouho spatřit světlo světa.

Zdroj: https://www.macrumors.com

Další Apple Keynote se má údajně konat v úterý 23. března, jak řekl na svém Twitteru již zmíněný Jon Prosser. Nejspíše se dočkáme lokalizátorů AirTags, jak napovídá aktualizace iOS, kde byla přidána jejich podpora. Chybět by neměl ani nový iPad Pro, který by mohl obsahovat vylepšený displej a rychlejší A14X čip. Možná se objeví i nové AirPods 3, které mají mít podobný design jako AirPods Pro.

Zdroj: Unsplash

Jestli se něco 23. března odehraje, není v tuto chvíli vůbec jisté, ale s ohledem na reputaci zdroje by se Apple Keynote konat skutečně mohla. Určitě by to zase zpříjemnilo mnoha lidem situaci, ve které se momentálně nacházíme. Počet přestavených produktů by mohl být opravdu slušný a každý by si v něm něco mohl najít svého favorita.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button