Novinky

AirPods 3 se odhalují na první reálné fotografii. K oficiálnímu představení má dojít během několika týdnů

O nástupci druhé generace AirPods se hovoří již delší dobu. Již dříve jsme vás informovali o tom, že AirPods 3 dorazí s přepracovaným designem, který bude kopírovat kontury AirPods Pro a to včetně dobíjecího pouzdra. Tuto domněnku nakonec potvrzuje nejnovější únik. Ten nese podobu fotografie, která údajně zachycuje finální verzi AirPods 3.

Zdroj: 52audio.com

Snímek zveřejnila redakce zahraničního webu 52audio, která v minulosti již několikrát publikovala informace o připravovaných sluchátkách s logem Applu. Fotografie prakticky potvrzuje již několikrát zmiňované informace pocházející z různých zdrojů.

V prvé řadě je důležité zmínit, že AirPods 3 nezůstanou věrné peckové konstrukci. Výrazná změna se odehraje také na poli designu. Sluchátka evidentně dostanou podstatně kratší nožičky. Změní se také tvar, který údajně dostane lepší ventilační systém pro vyrovnávání tlaku. Jeho cílem je zvýšit komfort během delšího nošení. Ačkoli to není z fotografie příliš patrné, konce sluchátek mají být vybaveny silikonovými nástavci. 

Zdroj dále dodává, že AirPods 3 se pochlubí podporou prostorového zvuku Spatial Audio. Zda ovšem nabídnou také aktivní potlačení okolních ruchů (ANC), není v tuto chvílí zcela zřejmé. Jasné je ovšem to, že se změní podoba nabíjecího pouzdra, které bude o něco nižší a zároveň delší.

Zdroj: 52audio.com

Velmi lákavě zní údaj o ceně, která má činit 150 dolarů. To by v našich končinách mohlo znamenat, že AirPods 3 se budou prodávat za přibližně stejnou cenu jako stále aktuální druhá generace. Oficiální debut se očekává v průběhu března na jarní keynote, kde Apple tradičně představuje méně důležité produkty.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button