Novinky

Apple Watch 2 údajně míří do testovací výroby, veřejnosti se odhalí na jaře

Po kratší odmlce tu máme další zprávy poukazující na dřívější spekulace o Apple Watch 2. Zdroj s úzkými vazbami dodavatelské řetězce prozradil, že zkušební výroba druhé generace hodinek se rozběhne již do konce letošního ledna. Kompletaci dostane na starosti společnost Quanta, která má zkušenosti s produkcí aktuální řady Apple Watch. Podle dalších zdrojů má k oficiálnímu debutu dojít v průběhu druhého čtvrtletí společně s iPhonem 5e. Ten údajně naváže na stále úspěšný iPhone 5s. Klíčovými vlastnostmi se stane 4” displej, kompaktní rozměry a výbava z převzatá s iPhonu 6.

Snímek obrazovky 2016-01-13 v 21.27.08

Rozběhnutí výrobních linek svědčí o snahách Applu v maximální možné míře vykrýt poptávku po novém produktu. Co se týče novinek, predikce avizují tenčí konstrukci a vyšší výdrž na jedno nabití. Apple zároveň implementuje nový typ displeje, který je tenčí a dovolí integraci akumulátoru s větší kapacitou. Chybět nemá ani modernizovaný WiFi čip pro rozšíření nezávislosti na spárovaném iPhonu. Mezi méně uvěřitelnou výbavu patří FaceTime kamerka. Vše má být korunováno přidáním nových fitness funkcí a možností pro monitoring zdraví. Velkou neznámou ovšem zůstává cena. Podle dosavadních prognóz analytiků máme spíše počítat s navýšením, což řada uživatelů jistě nepřivítá s povděkem.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button