Novinky

Apple vypustil další reklamy na iPhone 6s a 6s Plus. Láká v nich na Siri a vylepšený fotoaparát

Apple do světa vypustil další sadu reklam na iPhone 6s/Plus, v kterých názorně představuje klíčové přednosti. První z nich se zaměřuje na hlasovou asistentku Siri, která je stále častěji situována do role osobního asistenta. Další spot vyzdvihuje možnost aktivace Siri pouhým hlasem bez nutnosti fyzického kontaktu s telefonem. V obou reklamách hraje známý herec Jammie Foxx.

https://www.youtube.com/watch?v=oLcz6IfecaA

Poslední spot se věnuje přepracovanému fotoaparátu s rozlišením 12 Mpx a možností záznamu 4K videa. Apple do minutu trvající reklamy vměstnal všechny zásadní funkce v podobě Live Photos, Retina Flash či rychlé spuštění jednotlivých režimů prostřednictvím 3D Touch.

https://www.youtube.com/watch?v=RAK-X4qt7_E

Zveřejněná videa jsou součástí kampaně „změnilo se pouze všechno“. Kalifornský výrobce tím upozorňuje na změny, které nejsou na první pohled vidět. Zároveň se snaží zbavit nálepky u „eskových“ modelů, jenž vždy disponovaly pouze minimem inovací a v podstatě nepřinášely žádné zásadní inovace.

https://www.youtube.com/watch?v=N_r349riLEE

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close