AktualityNovinky

Apple vydal beta první beta verzi iOS 9.2 a Xcode 7.2 pro vývojáře

Uběhl pouze týden od uvedení iOS 9.1 a Apple mezi vývojáře nasazuje další beta verzi s pořadovým označením iOS 9.2. Aktualizační balíček je dostupný pro iPhone, iPad a iPod prostřednictvím Developer Center. První reakce testerů pějí chválu nad množstvím odstraněných chyb, lepší optimalizací a změnami způsobů, jak aplikace třetích stran mohou přistupovat k funkcím webového prohlížeče.

Snímek obrazovky 2015-10-27 v 21.00.21

Již zmíněný prohlížeč Safari se dostal do středu vývojářského zájmu a podle dostupných informací se má o další krok přiblížit ke svému desktopovému sourozenci. Další podrobnosti o novinkách zatím chybí, ovšem s největší pravděpodobností půjde o aktualizaci vylepšující stávající funkce.

Apple také vydal první beta verzi Xcode 7.2, která zahrnuje SDK pro iOS, OS X, watchOS a tvOS. Jakmile se dozvíme další informace o aktualizaci softwaru, budeme vás informovat prostřednictvím nového článku.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button