AktualityNovinky

Apple uvolnil pro vývojáře třetí beta verzi iOS 9.3

Třetí beta verze operačního systému iOS 9.3 byla včera večer uvolněna pro uživatele registrované v Apple Beta Software Program. Stalo se tak necelé dva týdny po zpřístupnění druhé beta verze, která přinesla například přepracované nastavení funkce Noční režim (Night Shift) nebo integraci samostatného přepínače do Kontrolního centra, které je dostupné vytažení od spodního okraje obrazovky.

ios-9-logo-apple_1000x625-800x445-640x356

U nové verze zatím není zřejmé, jaké novinky oproti svému několik dní starému předchůdci přináší. V poznámkách, které se při stahování nového operačního systému objevují, totiž Apple žádné neuvádí. Je tak možné, že došlo pouze na další celkové odladění systému a odstranění nahlášených chyb. Jasno bude samozřejmě až po několika dnech testování. O případných vylepšeních, která během testů verze Beta 3 odhalíme vás samozřejmě budeme informovat.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button