Novinky

Apple vydal aktualizaci operačního systému iOS 9.2.1

Apple před několika hodinami začal uvolňovat aktualizaci operačního systému iOS 9.2.1. Nová verze je určena všem uživatelům iPhonu, iPadu a iPodu. Aktualizace řeší evidované chyby a tradičně zlepšuje celkovou stabilitu. Kromě jiného došlo k zvýšení bezpečnosti celé platformy. První reakce uživatelů reportují mírné zrychlení při otvírání nativních aplikací a rychlejší odezvy systému. Instalaci vyvoláte připojením zařízení k iTunes, případně v Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Jelikož se jedná o stabilní sestavení, lze aktualizaci doporučit všem uživatelům.

Snímek obrazovky 2016-01-19 v 19.52.32

Co se týče uvolnění iOS 9.3 pro veřejnost, žádné bližší informace zatím zveřejněny nebyly. Je však velice pravděpodobné, že se tak stane v horizontu následujících týdnů, kdy Apple vyladí veškeré problémy, které se během testování objeví.

Pokud vás zajímá, jaké novinky iOS 9.3 obsahuje, přečtěte si náš podrobný souhrn.

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button