Novinky

Apple uvolnil iOS 12, watchOS 5 a tvOS 12 pro všechny

Jen pět dní po uvedení nového iPhonu Xs, Xs Max, Xr  a Apple Watch Series 4 jsme se dočkali oficiálního uvedení finálních verzí operačních systémů iOS 12, watchOS 5 a tvOS 12 (na macOS Mojave si budeme muset počkat do 24. září). Nové aktualizace přinášejí spoustu zajímavých vylepšení, které posouvají uživatelský zážitek opět o úroveň výše.

Recenze iOS 12: ve jménu rychlosti a stability

V novém iOS 12 se můžete těšit na rychlejší odezvu napříč celý systémem, přehlednější oznamovací centrum, Siri zkratky, FaceTime až pro 32 uživatelů a mnoho dalšího. V případě hodinkového systému watchOS 5 zaujme čtveřice nových ciferníků, přidané sporty jako je jóga, či turistika nebo zpětné spuštění tréninku. Co se týče tvOS 12, společně s Apple TV 4K nabídne podporu Dolby Atmos, integraci Siri do vyhledávání informací o programu, filmů a seriálů nebo vylepšené ovládání z iPhonu a jiných dálkových ovladačů.

Nejnovější aktualizace iOS 12 je dostupná pro iPhone 5s a novější, respektive pro iPad mini 2 a novější. Systém watchOS 5 můžete nainstalovat na všechny série Apple Watch, kromě první generace. Aktualizace probíhá formou OTA (Over The Air). Pokud se vám iOS 12 zatím nenabídl, stačí navštívit Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru a systém jednoduše stáhnout a nainstalovat.

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button