Novinky

Apple údajně přeskočí iPhone 7s a rovnou představí iPhone 8

Analytik Mark Moskowitz není tak známý jako jeho čínský protějšek Ming-Chi Kuo, ovšem i tak se může pyšnit relativně dobrými zdroji napojenými na společnost Apple. Podle jeho nedávné zprávy bude příští iPhone natolik přelomovým zařízením, že kalifornský gigant zcela vypustí „eskový” přídomek a na trh ho uvede pod označením iPhone 8. Moskowitz se zároveň nechal slyšet, že iPhone 7 nenabídne tolik očekávaných novinek. Design má být podobný současné generaci a sázet na stejné materiály. Nejmarkantnějším rozdíl dorazí s absencí konektoru na sluchátky, který ustoupí ve prospěch tenčí konstrukce.

iphone-6s-3d-touch-780x4142-780x414

Následovník pro rok 2017 má na uživatelskou základnu zapůsobit jako blesk z čistého nebe. Tělo z hliníku vystřídá sklo, které umožní integrovat technologii pro bezdrátové nabíjení. Další výraznou změnou bude odstranění hardwarového tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku, které výrobce zřejmě zakomponuje do displeje. Co se týče zobrazovací technologie, Apple konečně sáhne po Super AMOLED panelech od Samsungu, s nímž měl nedávno uzavřít významný kontrakt na dodávky 100 milionů kusů.

Zatímco pro letošek analytici Applu věští pokles v prodejích jeho smartphonů, iPhone 8 má tento trend zvrátit a opět nastolit éru lámání tržních rekordů.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button