Get a MacReklamy

Apple reklamy – Get a Mac – Broken Promises

Broken Promises – Plané sliby

Mac: Ahoj já jsem Mac.
PC: A já jsem PC. Hele Macu slyšel jsi novinky? Vyšly Windows 7 a nebudou mít žádné takové problémy jako moje ostatní operační systémy. Věř mi.
Mac: Mám takový pocit, že jsem to už někdy slyšel PC.
PC: Co?

PC: Vyšly Windows Vista a nebudou mít žádné takové problémy jako měly Windows XP.
PC: …a nebudou mít žádné takové problémy jako měly Windows ME.
PC: …a nebudou mít žádné takové problémy jako měly Windows 98.
PC: …a nebudou mít žádné takové problémy jako měly Windows 95.
PC: …a nebudou mít žádné takové problémy jako Windows 2. Věř mi.

PC: Tentokrát to bude jiné… Věř mi.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Velmi úsměvná reklama!! :-)) Vlastně možná ani ne reklama, je to z praxe, prostě realita. Tím v žádném případě nechci pobouřit uživatele “okňousů” různých stupňů systému. Žijeme v době kdy si každý přeci může vybrat a být spokojený se svým “virtuálním” systémem a prostředím. Ale můj názor, který nikomu nenutím, je, že když už člověk jednou nakousne jablko, nebude chtít “kousat” jinam. Mac OS spolu s dalšími produkty Apple jsou pro mě jednoduché, intuitivní a uživatelsky velmi přívětivé. Přeji Všem pěkný den..

Back to top button