iOS

Apple vydal novou reklamu na skupinové FaceTime hovory. V hlavní roli Elvis a retro

Jak už to čas od času bývá, Apple opět vydal reklamu. Tentokrát spot ukazuje skupinové FaceTime videohovory, které jsou jednou z mnoha novinek iOS 12.1.

V reklamě vidíte zpěváky a mimo jiné i dvojníka slavného Elvise Presleyho. Všichni hrají a zpívají tu samou píseň, avšak na jiném místě na Zemi a jediné, co je spojuje, je právě skupinový FaceTime hovor. Apple se tak zřejmě snaží ukázat minimální latenci, tj. zpoždění při přenosu videa. Zde ale hodně záleží na rychlosti internetového připojení.

https://www.youtube.com/watch?v=Fm2o1tGeobg

Group FaceTime až v iOS 12.1, ale ne pro všechny

Apple měl původně uvést skupinové FaceTime hovory se systémem iOS 12. Bohužel ale funkce zřejmě nefungovala tak, jak měla a tak jsme se ji dočkali až s aktualizací na iOS 12.1. Do skupinového FaceTime hovoru lze přidat až 32 účastníků.

Pokud si chcete skupinové FaceTime hovory zkusit, tak musíte mít nainstalován iOS minimálně na verzi 12.1 a mít iPhone 6s a novější. Starší telefony, jako je iPhone 5s či iPhone 6 skupinové videohovory nepodporují a na těchto zařízeních je podporována pouze audio forma. Stejně tak v případě iPadů, kde není iPad Air a iPad Mini 3 podporován.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button