Novinky

Samsung se v nové reklamě opět naváží do Applu. Uživatele iOS láká na Galaxy S9

Marketingové oddělení Samsungu se po delší době opět probralo, aby zveřejnilo další “anti-Apple“ reklamu a zároveň vyzdvihlo kvality jihokorejských smartphonů. Tentokrát se tvůrci odhodlali pro poměrně odvážný kousek a celý děj zasadili do kamenné prodejny Apple Store. Reklama staví na scénce, kdy zákazník přijde k pultu a ptá se zaměstnance Applu, zda má iPhone X nejrychlejší LTE. Pracovník Apple Storu odpoví, že iPhone X má vyšší rychlost stahování než iPhone 8. Zákaznice pokračuje a zeptá se, zda má iPhone X rychlejší LTE než Samsung Galaxy S9. Následuje záběr na prodavače s prázdným pohledem a obligátní pobídka k přechodu na smartphone od Samsungu.

Ingenius: Speed

Does the X have faster download speeds than the Galaxy S9? No. Upgrade to Galaxy: http://smsng.us/GalaxyS9

Najít slabinu na iPhonu X nebylo zřejmě lehké

Je až úsměvné, jak se reklama Samsungu snaží napodobit styl humoru, jaký používá Apple ve svých klipech. Zpět ale k meritu věci. Jihokorejský výrobce zveřejněným videem chtěl zřejmě poukázat na publikovaná data služby Speedtest, která sleduje rychlost stahování z různých zařízení. Žebříčku smartphonů totiž kraluje Samsung Galaxy S9, což marketingoví specialisté evidentně vyhodnotili jako klíčovou funkci, na které postaví další část kampaně namířené proti Applu.

MacBook Pro 2018 je podle prvních testů jedním z nejvýkonnějších notebooků na světě

Určitě to není naposledy, co se Samsung pokusí navážet do produktů s logem nakousnutého jablka. S ohledem na pojetí reklamy a její poněkud slabší poselství doufáme, že příště se polepší a přijde s něčím, co nevyzní jako výkřik do sklepa plného brambor.

Videorecenze iPhone X: Apple rozjíždí diktát pro další dekádu

V další videorecenzi jsme se podívali na zoubek iPhone X. Zbrusu nový smartphone od Applu míří skutečně vysoko a tomu samozřejmě odpovídá také výbava. Jak na nás zapůsobil a jaké si od nás odnesl hodnocení se dozvíte v našem dalším videu. Za vstřícnost a spolupráci na produkci děkujeme vinotéce Díra v centru Český Budějovic.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close