Novinky

Apple má připravené dva nové HomePody. Do prodeje však půjde pouze jeden. Jaký z nich to bude?

Před dvěma dny Apple oznámil oficiální datum představení nových modelů iPhonu 12. Kalifornský gigant do světa nepošle jen jednu novinku, ale očekáváme, že jich bude rovnou několik. Spekulovalo se o představení AirTags, sluchátek AirPods Studio, značně vylepšené Apple TV a nových reproduktorů HomePod mini a HomePod 2. Dnes se podíváme blíže na již zmíněné reproduktory HomePod. Dobře informovaný leaker přišel s informací, která prozrazuje dost o tom, čeho bychom se tedy mohli dočkat. 

Leaker @L0vetodream sdílel tweet, ve kterém zmiňuje zařízení HomePod a říká, že se dočkáme HomePodu mini, ovšem na HomePod 2 si počkáme delší dobu. 

https://twitter.com/L0vetodream/status/1313678039360831494

Výše zmíněný zdroj se dá považovat za důvěryhodný, jelikož několik jeho předpovězených informací se ukázaly jako pravda. L0vetodream předpověděl správně název název operačního systému macOS Big Sur, funkce iPhonu SE 2020, datum vydání Magic Keyboard pro iPad Pro, tmavomodrou variantu nových Apple Watch Series 6, a několik dalších funkcí v macOS 11, iOS 14 a watchOS 7.

Zdroj: macrumors

I když Apple veřejně nesdílí počet prodaných zařízení, u HomePodu by se dalo říct, že šlo o zklamání. Začáteční prodejní cena byla 349 dolarů, ale po pár měsících prodeje se Apple rozhodl svůj reproduktor slevnit na 299 dolarů. A už kvůli tomu by se dal nový HomePod rozhodně očekávat. A co vy, koupili byste si menší verzi reproduktoru HomePod? Dejte nám vědět do diskuze.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button