Novinky

Apple ukončil prodej audio zařízení od výrobců Sonos, Bose a Logitech. Nepřímo tím potvrdil příchod AirPods Studio

Apple náhle zastavil prodej všech audio zařízení od výrobců, které poměrně dlouho nabízel v kamenných prodejnách a také u sebe na webu. Konkrétně jde o sluchátka a reproduktory od značek Sonos, Bose a Logitech. Jde přitom o relativně překvapující krok, jelikož všichni partneři patří mezi špičkové výrobce a jejich produkty jsou považovány za jedny z nejlepších na trhu.

Ačkoli skutečný důvod neznáme, není těžké si domyslet, proč tak Apple učinil. Již příští úterý se totiž dočkáme další keynote. Hlavní slovo zde sice dostanou nové iPhony 12, nicméně ty má údajně doprovodit celá řada dalších novinek.

Zdroj: Unsplash

Konkrétně má jít o Over-Ear sluchátka AirPods Studio, které mají nabídnou prémiové zpracování a především špičkovou kvalitu zvuku. Chybět nemá ani funkce pro aktivní potlačení okolních ruchů a řada dalších pokročilých funkcí.

V zákulisí se také šušká o nové generaci bezdrátového reproduktoru HomePod. Ten má údajně dorazit hned ve dvou variantách – HomePod a HomePod mini. Od menší verze se očekává, že by mohla disponovat integrovaných akumulátorem, díky čemuž jej bude možné snadno přenášet.

Přestože se jedná pouze o neoficiální informace, 13. října se máme rozhodně na co těšit. Po dlouhé době se nejspíše dočkáme dnes již legendární věty „one more thing…,“ která vždy značí příchod zbrusu nových produktů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button