Novinky

Apple představil Smart Battery Case pro iPhone XS, XS Max a XR. Kromě delší výdrže udělá i pořádný vítr v peněžence

Společnost Apple včera nečekaně představila nové příslušenství pro nejnovější iPhony XS, XS Max a XR. Jedná se o Smart Battery Case, což je prakticky pouzdro, které má na zadní straně externí baterii. 

Pouzdro tak dle slov Applu prodlouží výdrž baterie až o 39 hodin v případě iPhonu XR, 33 hodin u iPhonu XS a 37 hodin u iPhonu XS Max (čísla musíte brát s rezervou, jisté ale je, že cca o 1 den by se výdrž vašeho iPhonu měla opravdu prodloužit). Smart Battery Case je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami Qi a na dolní straně naleznete Lightning konektor. Praktická je také funkce, která při zasunutém krytu do iPhonu zobrazí v oznamovacím centru iOS úroveň nabití (podobně, jako to funguje například u AirPods či Apple Watch).

Cena? Je to přeci Apple

Pouzdro je dostupné ve dvou barevných variantách a to v bílé a černé. Cena pouzdra se vyšplhala až na poměrně vysokých 3 490 Kč. Tato cena je opravdu na hraně a spíš bych řekl, že pro mnoho lidí bude až moc vysoká. Za zhruba 3 500 Kč už totiž seženete opravdu ty nejlepší externí powerbanky a dokonce i podobná nabíjecí pouzdra od jiných výrobců.

Pokud vás nabíjecí pouzdro zaujalo, tak si ho můžete objednat přímo z Apple Online Store.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close