Novinky

Nabíječka a sluchátka u starších iPhonů? Zapomeňte. Apple zúžil balení všech iPhonů

Už během léta se začalo diskutovat o chybějících sluchátkách a nabíjecím adaptéru v balení letošních iPhonů. Na říjnové keynote tomuto tématu Apple věnoval několik minut. Upřímně mi s mými závratěmi bylo paní na střeše Apple Parku celkem líto. Dozvěděli jsme se však, že Lightning sluchátek a nabíjecích adaptérů je prodáno více než 2 miliardy. Proto tedy Apple přistoupil k razantnímu řešení a do krabiček nových iPhonů 12 a 12 Pro nepřidává již zmiňovaná sluchátka ani nabíjecí adaptér.

Zdroj: Apple.com

Nové ceny a rychlejší adaptér

Co se týče sluchátek, přímo Apple nám nabízí skvělou variantu v podobě bezdrátových sluchátek AirPods nebo AirPods Pro. Pro jedince, kterým vyhovují drátová sluchátka, máme dobrou zprávu. Tato sluchátka Apple alespoň maličko zlevnil na příjemných 590 Kč. Nabíjecí adaptér byl oproti minulému roku, kdy jste k iPhonu 11 Pro a 11 Pro Max dostali 18W adaptér, aktualizován na 20W a můžete si ho zakoupit za 590,- Kč. 

Zdroj: Apple.com

Všechny iPhony v balení už jen s kabelem

Co už nám paní na střeše mezi hromadou solárních panelů jaksi zapomněla říci je fakt, že i nové balení starších modelů iPhonů bude obsahovat pouze telefon a Lightning kabel s USB-C na druhé straně. Jmenovitě jde o iPhone SE (2020), iPhone Xr a iPhone 11. Nákup nového nabíjecího adaptéru s USB-C je tedy nevyhnutelný. Pokud tedy doma nemáte nabíječky ze starších zařízení.

Podělte se s námi o váš názor ohledně ztenčení balení iPhonů do diskuze pod článkem.  Používáte například i bezdrátové nabíjení?

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button