Novinky

Apple v září představí kromě iPhonu 11 také dva nové iPady

Jestli si v následujících dnech plánujete pořídit nový iPad, možná bychom na vašem místě raději vyčkali. Apple si totiž nechal zaregistrovat dva doposud nevydané modely tabletů. Záznamy se podařilo vypátrat v databázi EEC (Eurasian Economic Commission), kde přibyly identifikátory A2200 a A2232.

Oba nové iPady mají být vypuštěny s operačním systémem iPadOS, což naznačuje, že zařízení půjdou do prodeje ještě v průběhu letošního roku. Největší otazník visí nad tím, o jaké konkrétní modely se bude jednat. Podle zasvěcených zdrojů půjde o hardwarové revize iPadu Pro, jejichž sériová výroba se má rozběhnout ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.

V zákulisí se také šušká o potenciálním nástupci základního iPadu, který by mohl dostat 10,2“ displej. Jaká z možností se nakonec ukáže jako relevantní se dozvíme již za několik týdnů. Podle dostupných informací se tak stane na pravidelné keynote Applu, která bude primárně věnována modelové řadě iPhone 11.

Kromě iPhonu 11 a nových iPadů přijde řeč také na další generaci Apple Watch Series 5. Další chytré hodinky se dost možná dočkají ještě větší samostatnosti. Současné predikce hovoří o tom, že Apple chce z Apple Watch udělat zcela samostatný produkt, který nebude závislý na připojeném iPhonu. Do jisté míry to lze považovat za logický krok, který koresponduje s filosofií operačního systému watchOS 6.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. zakladni iPad s 10,2 palcem bych bral okamzite, jen mam strach ze by cena vyletela strme vzhuru a uz by nedaval tak velky smysl

  2. Kdyz by cena vystrelila a mel by novej iPad design jako současný Pro modely, vubec by mi to nevadilo. Jen by tedy nesmel stat 20 litru 😬

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close