Novinky

Apple nepřímo potvrdil, jaké novinky představí na jarní keynote

Pomalu a jistě se blížíme momentu, kdy Apple oznámí termín konání jarní keynote, kde odhalí své další novinky. Po vzoru minulých let se pravděpodobně dočkáme méně důležitých produktů, jako jsou doplňky v podobě nových krytů na iPhone či řemínků k Apple Watch. Podle dosavadních indicií bude letošní akce přeci jen v něčem odlišná. Apple údajně oznámí další generaci iPhone SE a na své si nejspíše přijdou také uživatelé čekající na nové počítače.

Kalifornský výrobce si totiž nechal v Euroasijské Ekonomické Databázi zaregistrovat tři nové Macy. Uvedená zařízení nesou modelová označení A2615, A2686 a A2681. Na všech počítačích má být předinstalovaný operační systém macOS Monterey. Bohužel žádné další podrobnosti neznáme, ovšem s ohledem na předchozí úniky máme alespoň nějakou představu.

Podle jednoho ze scénářů by mohlo jít o 27“ iMac s čipsetem M1 Pro a M1 Max. Druhým počítačem by mohl být inovovaný MacBook Air, o němž se spekuluje již delší dobu. V jeho případě očekáváme zbrusu nový design, který naváže na kontury z aktuální řady MacBooku Pro. Třetí novinkou by mohl být nový Mac mini.

Foto: Unsplash (autor: N-tho Duc)

Zalistování nových produktů do databáze je tradiční postup, který je povinný pro všechny výrobce. Apple tak činí většinou 1 až 3 měsíce před oficiálním uvedením na trh, což koresponduje s očekávanou jarní keynote. Přestože ještě neznáme přesné datum, většina zdrojů skloňuje termín 8. března.

Jak se těšíte na jarní keynote a jakými produkty by vám Apple udělal největší radost? Dejte nám vědět v diskuzi.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button