Novinky

Nový MacBook Air dorazí v polovině příští roku. V nových barvách a s mini-LED displejem

Následující týdny bude nepochybně nejdiskutovanějším produktem z nabídky Applu nový iPhone. Ten by se měl představit už za několik týdnů. Takto brzy před oficiální premiérou už většinou na veřejnost unikne dost informací k tomu, abychom si o chystané novince udělali vcelku ucelený obrázek. To je možná důvod, proč se uznávaný analytik Ming-Chi Kuo ve své poslední zprávě určené investorům raději věnoval jinému produktu z portfolia Applu. Posvítil si totiž na nový MacBook Air.

Foto: macrumors

Apple si očividně oblíbil barvy. Také oblíbený přenosný počítač by totiž po vzoru novému iMacu měl přinést spousty nových barevných kombinací. Možnost nabídnout zájemcům rozsáhlou paletu barev nejspíše Applu stojí za logistické potíže, které takto široká nabídka variant musí logicky provázet. Nové barvičky ale rozhodně nebudou jedinou novinkou, kterou si pro nás Apple chystá. MacBook Air totiž dost možná čeká také designová proměna. Lehký laptop by měl být velmi podobný chystanému MacBooku Pro, který se nově objeví ve 14“ a 16“ provedení.

Zdroj: 9to5mac

Nový iPhone je za dveřmi. Podle průzkumu se více než 40 procent uživatelů chystá k upgradu

MacBook Air tak nejspíše čeká v poměrně krátké době druhá designová změna. Zatímco jeho první vydání vydrželo na trhu beze změn neuvěřitelných 10 let, současná generace se začala prodávat v roce 2019. MacBook Air přinese podle Kua také nový mini-LED displej. Známý analytik s dobrými zdroji také očekává, že nový MacBook Air Apple představí v polovině roku 2022. Měl by tedy přijít na trh až po nové generaci MacBooku Pro, který by Apple mohl ukázat už na podzim nebo zkraje příštího roku.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button