Novinky

Apple ještě neskončil. Chystá pro nás vánoční překvapení

Na internetu se pohybuje spousta leakerů, kteří předpovídají představení produktů a mnoho dalších informací ze zákulisí Applu. Někteří se pyšní svoji špičkovou přesností a jiní zas tak úspěšní nejsou. U těchto lidí je důležité vzít v potaz jejich reputaci, než budeme skutečnost, co řeknou, brát za pravdivou.

Například twitterový leaker L0vetodream patří rozhodně k těm spolehlivějším. Oproti ostatním se totiž může pyšnit velkou přesností a má za sebou spoustou úspěšných předpovědí. Mezi prvními informoval o příchodu počítačů s čipsetem Apple M1, který se nakonec objevil modelech MacBook Air a 13-palcový MacBook Pro. Nezaostal ani u předpovědi nového HomePod mini. V červnu napsal L0vetodream na svůj Twitter tento text: „iafwcwtncgab“. Na první pohled to může připadat jako pouhý nesmysl, ale po keynote se odhalila pravá tvář tohoto sdělení. Jednalo se o počáteční písmena věty „iPad Air 4 will come with two new color green and blue“. L0vetodream tedy znovu a úspěšně určil nové barvy, které Apple představil.

Zdroj: Apple.com

V sobotu L0vetodream řekl, že má Apple připravené nějaké exkluzivní překvapení na Vánoce. Půjde prý o něco, co se hodí na zimu. Nikdo neví, jaký produkt tím L0vetodream myslel, ale když uvážíme, že to je přímo určené na zimu, tak se radius možností určitě sníží.

Otázkou stále je, jestli má Apple opravdu něco připraveného, ale s pohledem na historii leakera L0vetodream to vypadá nadějně.

Já jsem upřímně dost zvědav o co půjde. Apple čepice? Apple rukavice? Nebo něco více technického? Co si myslíte vy?

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Doporučené články

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button