Novinky

Apple narazil na problémy s výrobou u AirPods Studio, nejspíš se jich dočkáme až příští rok

V úterý se konala akce, na kterou se snad každý fanoušek Applu každoročně těší. Během této keynote, která nesla název “Hi, Speed.”, jsme se dočkali slušné porce novinek. Konečně jsme se dočkali nového iPhonu 12, který přišel rovnou ve čtyřech variantách, iPhone 12, 12 Pro, 12 mini a 12 Pro Max. Debut si odbyl také nový HomePod mini a z mrtvých vstala i přepracovaný systém MagSafe.

Přesto ale někdo nemusel být spokojen. Nedočkali jsme se sluchátek AirPods Studio a ani chytrých lokalizátorů AirTags. S osvětlením této situace opět přišel leaker John Prosser, který zveřejnil několik zákulisních informací. Apple má údajně s výrobou AirPods Studio velké problémy a musí ubrat z funkční výbavy sluchátek.

Zdroj: macrumors

Tato sluchátka by měla nabídnout dotyková gesta na mušlích a mnoho dalších funkcí. Kouzlo v gestech by bylo, že by se jednalo o adaptivní povely. Gesta by se přizpůsobila otočení sluchátek a fungovala by univerzálně. AirPods Studio měly původně pocítit teplo našich uší už letos, ale vzhledem k problémům není jisté, zda se vydání AirPods Studio neposune. Agentura Bloomberg ale sdělila, že i přes problémy na výrobních linkách sluchátka vyjdou ještě do konce tohoto čtvrtletí.

Prosser na svém Twitteru také prozradil, že lokalizátory AirTags už jsou plně dokončeny. Apple nejspíš momentálně čeká na nejlepší chvíli, kdy tuto novinku vypustit do světa. AirTags nabídnou pomocnou ruku při hledání ztracených věcí a oproti konkurenci nabídnou přímou integraci do nativní aplikace Najít. V nové verzi iOS 14.3 má být k dispozici plná podpora AirTags, což pouze dokazuje, že AirTags už klepou na dveře.

Zdroj: Macrumors

Tešíte se na nové produkty a kdy odhadujete jejich příchod? Dejte nám vědět v diskuzi.

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button