Novinky

Zde je 9 nejčastějších důvodů, proč si lidé pořizují iPhone 7

Bankovní ústav Bank of America zveřejnil data z nedávného průzkumu, které ho se zúčastnil vzorek amerických spotřebitelů. Předmětem bylo odhalit klíčové důvody, které uživatele vedou k pořízení iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Na pomyslném vrcholu se objevila delší výdrž, která je nejdůležitějším aspektem pro 65 % respondentů. Pro nadpoloviční většinu hraje klíčovou roli fakt, že nové smartphony nabízí voděodolnou konstrukci. Teprve třetí příčku obsadil vylepšený fotoaparát.

survey

Mezi devět nejčastějších důvodů pro přechod na novější model patří vyšší výpočetní výkon, 49 % dotázaných dále uvedlo větší kapacitu interní paměti, která se vůči loňské generaci zdvojnásobila. Teprve až sedmé místo obsadila duální kamera u 5,5″ modelu iPhone 7 Plus. Mezi nejčastěji skloňovanými důvody se mimo jiné objevují nové barevné varianty a design. Z celkového počtu dotázaných uživatelů vyslovilo 12 % zájem o bezdrátová sluchátka AirPods, která na trh dorazí již příští měsíc.

Jak to vidíte s iPhone 7/ Plus vy? Máte stejně seřazené hodnoty nebo vidíte hlavní benefity letošních novinek někde jinde?

Štítky

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Close