Novinky

Ztracený iPhone X se po dvou týdnech na dně řeky vrátil zpět ke svému majiteli

Voděodolná konstrukce se poprvé objevila u modelu iPhone 7/7 Plus před dvěma lety. V loňském roce představený iPhone 8/8 Plus a iPhone X v této tradici pokračuje a nabízí certifikaci IP67. To v praxi znamená zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu, která je hlavním nepřítelem veškeré elektroniky. Na internetu můžete narazit na řadu testů, v nichž jsou iPhony mučeny vodní lázní, kterou ve většině případů přežijí bez jediné úhony.

Nedávno zveřejněné video na YouTube kanálu Man + River však dokazuje, že iPhone X toho zvládne mnohem víc, než by kdokoli předpokládal. Známý YouTuber baví své publikum příběhy, v nichž se potápí na říční dno a hledá nejrůznější „poklady“. Pokud to situace a okolnosti dovolí, snaží se ztracené předměty vrátit svým původním majitelům.

V případě nalezeného iPhonu X se jednalo o příběh s doslova šťastným koncem. Nálezci se podařilo vypátrat majitelku, která na videu neskrývala své nadšení. Spíše, než radost ze samotného zařízení ji potěšilo, že nepřijde o fotografie nedávno narozeného dítěte.

I Found an iPhone X Underwater in the River!!! (iPhone Returned to Owner – BEST REACTION EVER!)

I Found an iPhone X Underwater in the River!!! (iPhone Returned to Owner – BEST REACTION EVER!) WOW, this is one of my favorite river treasure dives so far. While snorkeling in the river, I found a working iPhone X (my first!), and was able to get it working and contact the owner.

Zajímavé na celé situaci je také fakt, že iPhone X čekal na své vyzvednutí ze dna řeky 14 dní. Oficiální materiály výrobce přitom hovoří, že konstrukce je uzpůsobena pro ponoření pod vodní hladinu po dobu třiceti minut v metrové hloubce. Na závěr je ovšem vhodné dodat, že jakkoli to může znít skvěle, Apple neposkytuje záruční krytí na vady způsobené kontaktem s vodou či jinou tekutinou.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close