Novinky

WWDC 2018: jak sledovat přímý přenos z dnešní konference Applu

Stejně jako v minulých letech i letos Apple pořádá vývojářskou konferenci (WWDC), která se tradičně věnuje především softwarovým novinkám. Letošní WWDC 2018 odstartuje dnes v 19:00 našeho času a potrvá do 8. června. Všechny fanoušky Applu však nejvíce zajímá úvodní část akce, během níž dojde k oznámení aktualizací operačních systémů a dalších novinek. Největší očekávání jsou opět vkládána do iOS 12, macOS 10.14 (Mojave?), watchOS 5 a tvOS 12.

V zákulisí se šušká také o novém hardwaru, nicméně podle posledních informací se letošní WWDC 2018 údajně ponese v čistě softwarovém duchu. Pokud patříte mezi majitele iPhonu, iPadu, Macu či Apple TV, můžete se dnes večer podívat na živý přenos z akce.

Jak sledovat živý přenos z WWDC 2018?

Pokud se rozhodnete pro sledování z iPhonu či iPadu, stačí v internetovém prohlížeči otevřít tuto stránku. Stejný postup platí také pro majitelé Macu. Zřejmě nejpohodlnější přístup mají uživatelé Apple TV, která v menu nabízí samostatnou kategorii pro živý přenos z WWDC 2018.

Ochuzeni o možnost sledování nebudou ani majitelé strojů s operačním systémem Windows. Stejně jako na Macu stačí navštívit tento odkaz.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button