Novinky

Western Digital představilo nabíječku, která zvládne zálohovat váš iPhone

Společnost Western Digital rozšířila oceňovanou produktovou řadu úložišť určenou pro uživatele chytrých telefonů iPhone o externí disk SanDisk iXpand Base.  Nový produkt v nabídce značky SanDisk je určen pro uživatele, kteří hledají vhodný způsob, jak zálohovat fotografie, videa a kontakty ze svého iPhonu. Používání iXpand Base nevyžaduje žádné změny denní rutiny, uživatel jen připojí svůj iPhone k iXpand Base a obsah telefonu bude při současném dobíjení automaticky zálohován.

Podle nedávného výzkumu více než 85 procent respondentů uvádí, že svůj iPhone používají jako primární zařízení pro fotografování a pořizování videa. Velké množství digitálního obsahu vytvořeného na iPhonu vyžaduje další možnosti, jak s těmito daty pracovat. Western Digital se rozhodl podpořit denní zálohování na externí disk a zkombinoval dobíjení telefonu se zálohováním. Uživatelé tak získají bezproblémové a jednoduché řešení pro zálohování dat ze svých iPhonů a iPadů.

„Uživatelům telefonů iPhone není digitální obsah jejich telefonů lhostejný a uvědomují si, že je důležité data z telefonu chránit. Naší hlavní prioritou je nabízet vhodná řešení, jako je iXpand Base, které doplňují denní aktivity tak, aby uživatelé nemuseli své návyky měnit a zároveň si nemuseli dělat starosti, že by mohli o data přijít,“ říká Jim Welsh, vicepresident společnosti Western Digital pro klientská řešení.

 Kapacita externího disku SanDisk iXpand Base je až 256 GB a poskytuje tedy uživatelům dostatek kapacity pro automatické zálohování souborů v jejich původní kvalitě, bez nutnosti platit další měsíční poplatky za služby vzdálených cloudových úložišť. Externí disk iXpand Base má kompaktní rozměry a je navržen tak, aby se jednoduše umístil na noční stolek nebo pracovní stůl, jeho povrch je pogumovaný a má vyčleněný prostor pro uložení kabelu typu Lightning. Dobíječka s výkonem 15 W rychle dobíjí iPhone a zařízení současně zálohuje data prostřednictvím aplikace iXpand Base app. Obnovení zálohovaného obsahu na iPhone je také snadné a rychlé. Chcete-li obnovit data na současný telefon nebo na telefon nový, jednoduše iPhone připojte, otevřete aplikaci iXpand Base app a odklikněte obnovit data.

Cena a dostupnost

Externí disk iXpand Base bude k dostání a prostřednictvím internetových obchodů Amazon, BestBuy.com, B&H Photo Video.com a v síti dalších prodejců a distributorů. Bude dodáván v kapacitách od 32 GB do 256 GB. Doporučená koncová cena je 199 EUR (přibližně 5000 Kč) pro kapacitu 256 GB.

Recenze SanDisk iXpand Flash Drive: Když rozdílná konektivita není překážkou

Zdroj: TZ

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button