Novinky

Vytvořte si emoji mistrovské dílo z jakéhokoli obrázku za pomoci tohoto nástroje

Emotikony proměnily způsob, jakým v současné době komunikuje většina lidí. Pokud na svém smartphonu přepnete na výběr „smajlíků“, objevíte zde emotikon vyjadřující téměř každou věc, povolání, náladu či aktivitu. Ať už je váš názor na emotikony jakýkoli, nedá se jim upřít fakt, že již našli pevné místo v psané komunikaci.

Pokud si nedokážete své zprávy představit bez grafických symbolů, dost možná vás osloví projekt Emoji Mosaic, za nímž stojí vývojář Eric Lewis. V podstatě jde o webovou aplikaci, která dokáže z libovolné fotografie vytvořit mozaiku z emotikon. Přestože jde spíše o nástroj na krácení volné chvíle, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Do Emoji Mosaic stačí nahrát fotografii, která se za pár okamžiků přetvoří do zábavné mozaiky. Po krátkém testování můžeme prohlásit, že některé výsledky jsou opravdu působivé a často je zajímavé sledovat, jaké emotikony byly použity při tvorbě finálního obrázku. Výsledek pak můžete snadno uložit a případně dál sdílet jako originální ilustraci k sobě na blog či sociální sítě.

Víte o podobně vtipné aplikaci či webovém nástroji? Pokud ano, dejte nám o nich vědět v diskuzi pod tímto článkem. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button