Novinky

Vyšla nová aktualizace iOS 10.3.3 pro veřejnost

Apple včera uvolnil aktualizaci systému iOS 10.3.3, mac OS Sierra 10.12.6, watchOS 3.2.3 a tvOS 10.2.2 pro veřejnost. Instalační soubor iOS 10.3.3 zabírá na iPhonu 7 137,3 MB. Z tohoto čísla je patrné, že update nepřináší žádné velké novinky a jde tak spíše o drobná vylepšení a zabezpečení skryta hluboko v jádru systému. Taktéž se jedná o jednu z posledních aktualizací pro iPhone 5, 5c a iPad čtvrté generace, a desítkového iOS vůbec. Inženýři z Cupertina se již bedlivě soustředí na nový iOS 11, který pravděpodobně vyjde v září tohoto roku.

iOS 10.3.3 podporuje všechna zařízení od iPhone 5, iPad 4. generace a novější. Pokud se vám aktualizace sama nenabídla, můžete ji vyvolat přímo z nabídky Nastavení > Obecné > Aktualizace systému.

Apple uvolnil iOS 11 Public Beta 2: jaké novinky přináší?

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

15 Komentáře

 1. Po této aktualizaci nejde udělat záloha iphone ručně do pc ani na icloud.
  Do počítače napiše ze itunes nemohou iphone zalohovat protoze se iphone odpojil.
  Samozrejmne se neodpojil. Restartoval jsem pc i telefon a porad stejny.
  Poradite prosim?
  Diky

   1. Dobrý den, jediné, co by mohlo problém vyřešit, je přeinstalace iOS. Nebo počkat na nový iOS 11. Chápu ale že v obou případech nejde o úplně ideální řešení.

 2. ..ahoj, uplně stejná chyba, přesně po aktualizaci na 10.3.3 .. je to dle mého názoru celkem zásadní problém. Řešili jste to někdo s Applem?

  1. Vcera jsem to resil s podporou Applu. Vubec o tom nic nevi. Pry mam telefon reklamovat. Takze prijdu o veskere zmeny za posledni mesic. Pristup Applu mne neprijemne prekvapil.

 3. Mám uplně stejný problém.Přece nebudu reklamovat přístroj který začal s přestal zálohovat evidntně po nové aktualizaci SW.

  1. Tak jedině počkat na nový iOS 11. Ovšem aktualizace na nový systém bez předchozí zálohy je trochu riskantní. Ve vašem případě (když telefon nechcete reklamovat) by ale mohlo jít o nejschůdnější řešení.

 4. Stejný problém (iOS 10.3.3)… Teď se klepu strachy až budu přecházet bez zálohy na iOS 11, abych nepřišel o data…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button