Novinky

Vyšel nový iOS 12.1 beta 2: řeší problém s nabíjením?

Pokud se pravidelně zajímáte o technologické novinky, určitě jste zaznamenali kauzu s problémovým nabíjením nových, ale i starých iPhonů, které mají nainstalovaný nejnovější systém iOS 12. Přestože se Apple na vývojářské konferenci na začátku června kasal, že iOS 12 bude rychlý a do detailu vyladěný operační systém, objevila se v něm, zvláště pokud bereme v potaz velikost kalifornské společnosti, přeci jen velká chyba.

Recenze iOS 12: ve jménu rychlosti a stability

Ta některým uživatelům znemožňuje nabíjet telefon pokud je při připojení k nabíječce vypnutý displej. Majitelé těchto zařízení tak musejí aktivovat obrazovku iPhonu a až poté dojde ke kýženému nabíjení. Jiní uživatelé dokonce tvrdí, že musejí vysunout a znovu nasunout Lightning kabel, aby se telefon začal dobíjet. Apple se k celé záležitosti zatím nijak nevyjádřil. V úterý večer však vyšla beta iOS 12.1 s pořadovým číslem 2, která, jak se zdá, zmiňovaný problém řeší. Chyba je zřejmě čistě softwarového charakteru. Majitelé postižených iPhonů si tak alespoň z části mohou oddechnout. I tak jde ale o vcelku otravný problém, který by se tak velké společnosti, jako je Apple, stávat neměl.

Zdroj
CoM

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button