Články

Vše co zatím víme o připravovaných Apple Watch Series 7

V roce 2015 Apple představil svoje první chytré hodinky s názvem Apple Watch. Od té doby jsme se každý rok dočkali nových modelů. A rok 2021 samozřejmě nebude žádnou výjimkou. Apple by měl na tento podzim představit další generaci chytrých hodinek, Apple Watch Series 7.Co nového od tohoto modelu očekávat? To si shrneme v tomto článku.

Design

Dočkáme se u hodinek nového vzhledu? Design nové generace je jedním z největších otazníků, na kterých se Apple analytici nemohou shodnout. U předešlé generace přišly nové barevné varianty. Červený a modrý hliník doprovázelo i titanové provedení. Tento rok bychom se mohli dočkat největší změny od Apple Watch Series 4, které přišly s větším displejem. 

Zdroj: 9To5Mac

V září roku 2020 známý Apple analytik Ming-Chi Kuo přišel s tím, že se u Apple Watch Series 7 se dočkáme velké změny. S domněnkou souhlasí i několik dalších známých analytiků a když se podíváme na vzhled nového iPhonu 12 a iPadu Air 2020 (recenze), můžeme si povšimnout, že se Apple vrací k hranatějšímu vzhledu. Dávalo by to smysl, že by Apple tento krok aplikoval stejný jazyk také u hodinek, ale zatím jsme nezískali žádné důkazy, které by toto rozhodnutí potvrzovaly.

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce jsou jedním z velkých benefitů jablečných hodinek. Apple Watch Series 4 přinesly senzory, díky nimž si můžete měřit EKG, v Apple Watch Series 6 (recenze) jsme se dočkali měření saturace kyslíku v krvi. Velký počet analytiků se domnívá, že by Apple Watch Series 7 mohly disponovat senzorem na měření cukru v krvi. Korejský zpravodaj z ET News informoval, že jak Apple tak Samsung pracují na senzorech, které budou měřit cukr v krvi přímo na vašem zápěstí neinvazivní metodou.

Zdroj: apple

Sám Tim Cook před několika lety řekl, že by tato funkce byla velkým přínosem do života lidí s cukrovkou, takže je velmi pravděpodobné, že se tato funkce v nejbližší době v Apple Watch objeví.

Zdroj
9to5mac
Štítky

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close