Novinky

Užitečný přeřek šéfa japonské Softbank: omylem prozradil, kdy půjde do prodeje iPhone 11

Už jen týdny nás dělí od tradiční zářijové premiéry nové generace iPhonů. Konkrétní termín prezentace nových produktů zatím není známý, stejně tak, jako zahájení prodeje. To se obvykle dozvídáme až během slavnostního odhalení. Letos je však situace díky omylu šéfa jedné z divizí japonského gigantu Softbank trochu odlišná. Ken Miyauchi totiž během prezentace čtvrtletních hospodářských výsledků své společnosti omylem prozradil datum zahájení prodeje nové generace iPhonů. 

iPhone 11 by se podle informací šéfa Softbank měl začít prodávat 20. září. Vlastně se nejedná o jinak překvapující informaci. Časový plán naopak kopíruje termíny známé z loňských let. Zahájení prodeje 10 dní před koncem září totiž naznačuje, že premiéra se odehraje někdy na konci první poloviny měsíce. Tedy velmi podobně, jako tomu bylo i v minulých letech. 

Apple vybaví budoucí Macy technologií Face ID. Kromě odemykání obličejem dostanou další funkce navíc

Miyauchi informaci, která byla dosud zastřena tajemstvím, prozradil v reakci na otázku jednoho z novinářů ohledně nového zákona o telekomunikacích, který má začít platit začátkem října. Nová legislativa upravuje způsob, jakým japonští operátoři svým zákazníkům účtují data. Ken Miyauchi v této souvislosti nešikovně prohlásil, že si není jistý, zda se novým pravidlům zvládnou přizpůsobit s novým iPhonem, který půjde do prodeje pouze 10 dní před tím. 

Zdroj
gsmarena
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close