Novinky

Představení iPhonu 12 se nezadržitelně blíží. Odhalení se údajně dočkáme v polovině října

Na posledním Keynote Applu, která se konala minulý týden, jsme se dozvěděli řadu skvělých novinek. Apple Watch Series 6 a mnoho dalších nových produktů určitě potěšilo řadu fanoušků. I přesto se našli tací, kteří očekávali něco navíc. Na zlatý hřeb večera v podobě chystaného iPhonu 12 totiž nedošlo.

Představení nové řady iPhonů by se mělo konat v úterý 13. řijna, jak sdělil údajný zaměstnanec mobilního operátora operujícího na území Holandska. Tento tip sice není podložený žádnými důkazy, nicméně všechny indicie získané redakcí 9to5mac odkazují na uživatele pracujícího pro jednoho z tamních operátorů. Podle informací by měl samotný předprodej začít již tři dny po představení – tedy 16. října.

Zdroj: appleinsider.com

Nejmenší a také nejlevnější model nového iPhonu by měl nést název iPhone 12 mini, jeho větší sourozenec pak dostane označení iPhone 12. Dražší verze už ponesou klasické názvosloví – iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Všechny modely se pochlubí OLED displejem a podporou 5G. K dispozici by měly být tři různé úhlopříčky – 5,4”, 6,1” a 6,7”. Přívlastek “mini” by dostal nejmenší 5,4palcový iPhone.

Shodou okolností, se viceprezident divize internetových služeb Applu (Eddy Cue) účastnil prezentace pro anglické mobilní operátory EE a BT, která sloužila k zaučení s novými 5G iPhony. Společnost BT dnes pustila prezentaci mezi zaměstnance, kteří neváhaly a stejné informace vypustili do svého okolí.

Štítky

Sebastian Himmer

Mám rád vše co alespoň trošku obsahuje počítače. Programátor vytvářející hry a obrovský fanoušek Applu! Počítače mě zajímají už od dětství. Velký fanatik počítačových her. Hrdý redaktor webu ČeskýMac. iPhone XR v kapse, Macbook Air na stole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close