Novinky

Apple za tři dny představí adaptér do USB-C, který vám vrátí konektor MagSafe

snimek-obrazovky-2016-08-21-v-19-21-22

Krátce po zveřejnění zprávy o chystaných novinkách Applu (článek zde) se analytik Ming-Chi Kuo podělil o další informace. Podle jeho dobře informovaných zdrojů se dočkáme originálního příslušenství v podobě USB-C adaptéru, který umožní snadné připojení nabíjecí adaptéru. V podstatě má jít o řešení podobné MagSafe konektoru, kterým disponují všechny dosavadní modely MacBook Pro a MacBook Air.

Recenze Retina MacBook: Dotek budoucnosti

Prvním notebookem s logem Apple bez MagSafe konektoru se stal 12″ Retina MacBook, který spoléhá pouze na jedno USB-C. Početná základna skalních příznivců značky to stále považuje za nelogický krok, který snižuje uživatelský zážitek. Kuo v poznámce určené investorům prozradil, že Apple tyto výtky vzal v patrnost a tento čtvrtek představí řešení, které má tento nedostatek vyřešit.

13045-7420-macbookair2014-l

Čínský analytik dále poznamenal, že nové MacBooky dorazí s procesory Intel SkyLake a možností objednat až 2TB SSD úložiště. Kromě již známých novinek se můžeme těšit na přepracovanou konstrukci, pro níž Apple využívá nový výrobní proces. Nejmarkantnější novinkou se pochopitelně stane dynamický OLED panel, který ponese název Magic Toolbar.

Recenze Hyper USB Type-C Hub (5-v-1): Když jedno USB-C nestačí

O tom, jak dobré má Ming-Chi Kuo zdroje se přesvědčíme již tento čtvrtek v 19:00 našeho času. Český Mac vám tradičně přinese souhrnné články se všemi podrobnostmi, které doplníme o vlastní postřehy.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button