Novinky

Únik předního krytu iPhonu 7 potvrzuje zachování stávajícího designu

S blížícím se odhalením další generace jablečného smartphonu se na nás téměř každý den valí stále nové úniky, které ukazují, čím by měl být jeden z nejočekávanějších telefonů letošního roku vybaven, případně, jak by měl vypadat. Už za téměř potvrzený fakt tak bereme osazení většího modelu Plus duálním fotoaparátem, či absenci audio konektoru na spodní straně iPhonu. V souvislosti s iPhonem 7 se také mluví o tom, že nová generace by měla víceméně zachovat současný designový jazyk značky. Změny bychom se měli dočkat pouze na zadní straně smartphonu, odkud by měly částěčně zmizet pro někoho nevzhledné proužky pro příjem signálu.

phpn0dfur-780x520

Ve stejném duchu se také nese další únik, který udajně zachycuje přední kryt chystaného iPhonu. Bílý kryt je v na první pohled takřka k nerozeznání od současné či předchozí generace iPhonu. Pokud je uniklá fotografie pravdivá, bude se iPhone další rok opět prodávat s masivními převisy na horní a spodní straně. Zvěsti o minimálním ráměčku na okrajích telefonu se tak zdají zcestné. Na svém obvyklém míste se nachází také otvor pro domácí tlačítko, o němž kolovalo několik spekulací, podle kterých se home button měl přestěhovat přímo pod displej.

Stále více indicií tím pádem nasvěčuje tomu, že Apple si opravdová esa v rukávu skutečně nechává až na příští rok, kdy by měl konečně představit iPhone s OLED displejem a bezdrátovým nabíjením. Až iPhone 7s nebo 8 tak pravděpodobně přinese větší naději k opětovnému zvýšení prodejů jablečných telefonů.

Zdroj 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button