Novinky

Uniklá součástka chystaného iPhonu 11 potvrdila přítomnost trojitého fotoaparátu

Ač nás od představení nové generace iPhonů dělí ještě pět měsíců, technologické magazíny už začínají stále častěji zveřejňovat střípky informací, které odhalují, jak bude chystaná novinka vypadat. Už nyní je jasné, že velkou pozornost bude Apple věnovat snímačům fotoaparátu. Mnohé úniky už dříve naznačovaly, že po vzoru vlajkových lodí ostatních značek, přidá Apple i svému smartphonu jeden další snímač. 

Nyní se na čínských sociálních sítích objevila fotografie, která tyto spekulace potvrzuje. Snímek totiž zachycuje kovovou desku, z níž jsou jasně patrné tři otvory pro zadní fotoaparát. Uniklá součást šasi připravovaného telefonu také prozrazuje, že zadní snímače budou uspořádány do trojúhelníku. Společně s bleskem a mikrofonem tak záda iPhonu dostanou zcela nový vzhled.

Díky obousměrnému nabíjení dostanou příští iPhony větší baterie

Přepracovaný prostor pro zadní kameru bude nejspíše nejviditelnější změnou, kterou letošní iPhony přinesou. Jinak se totiž předpokládá, že vzhled současné modelové řady zůstane zachován téměř beze změn. Apple by však mohl překvapit například zmenšením výřezu v horní části displeje. Mezi další novinky příští generace by mělo patřit obousměrné bezdrátové nabíjení a možná také výměna nabíjecího konektoru Lightning za USB-C. 

Zdroj
CultofMac

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button