NovinkyVidea
Trendy

Tři týdny s iPhone 13 Pro Max: koupil bych si ho znova? [video]

Pokud jde o testování produktů, tak přijít na všechny výhody a nevýhody vyžaduje určitý čas. A pokud jde o natolik komplexní zařízení jako je nejnovější iPhone 13 Pro Max, zodpovědný verdikt nelze získat dříve než po několika týdnech každodenního používání.

Níže přiložené video tak přímo navazuje na unboxing & první dojmy, které jsem publikoval krátce potom, co mi iPhone 13 Pro Max dorazil. V recenzi se dozvíte mé zkušenosti po zhruba třítýdenním testování. Po stránce designu se letošní iPhone 13 Pro (Max) moc neliší od svého předchůdce a většina vylepšení se tentokrát odehrála tradičně u fotoaparátu & kamery. 

Velmi příjemnou novinkou je displej s technologií ProMotion, která s sebou přináší dynamickou obnovovací frekvenci od 10 do 120 Hz. Obnovovací frekvence se mění v závislosti na tom, co zrovna s iPhonem děláte. Pokud se díváte na statickou stránku, systém sníží obnovovací frekvenci na 10 Hz, čímž zároveň šetří baterku. Naopak při hraní akčních her to panel umí vypumpovat na již zmíněných 120 Hz.

Recenze iPhone 13 Pro Max: návykový ProMotion a ohromná výdrž

Nový iPhone 13 Pro (Max) má stále tři fotoaparáty, ovšem celé hnízdo s objektivy je citelně větší. Apple se totiž rozhodl letošní novinky vybavit většími snímači a světelnější optikou. Zásadního vylepšení se dočkala také výdrž. Díky pokročilé optimalizaci celého systému a úspornějšímu čipsetu A15 Bionic se můžete spolehnout, že iPhone 13 Pro Max s vámi udrží krok za všech okolností a šťáva mu jen tak nedojde.

Pokud vás baví Apple, gadgety, chytrá domácnost a obecně si ujíždíte na technologických vychytávkách, nezapomeňte dát odběr YouTube kanálu GizLife, aby vám neunikla žádná novinka. 

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button