Novinky

Tohle se Applu povedlo. iOS 12 už běží na 50 procentech všech zařízeních

I přesto, že jsme vás nedávno informovali o rostoucím počtu uživatelů s iOS 11, byla oblíbenost tohoto operačního systému jedna z nejmenších za poslední roky. Mohly za to především počáteční chyby, které zapříčiňovaly nejrůznější chyby od náhodných restartů po rychlejší vybíjení baterie. Z tohoto důvodu se Apple tento rok zaměřil především na stabilitu a rychlost, kterou proklamoval po celou dobu vývojářské konference na začátku června. A jak se zdá, zaměření na nejdůležitější aspekty každého operačního systému byla trefa do černého.

iOS 12 zažívá mezi uživateli opravdu raketový nástup

Napovídá tomu fakt, že během prvních 20 dnů od spuštění nejnovějšího iOS 12 si jej do svých telefonů a tabletů nainstalovalo 50 procent všech uživatelů. Vyplývá to ze statistik zahraniční společnosti mixpanel.com, která ke svému výzkumu používá data sesbíraná kombinací přístupu k webovým stránkám a mobilním aplikacím. Pro srovnání, iOS 11 dosáhl stejného počtu uživatelů za více než měsíc.

Recenze iOS 12: ve jménu rychlosti a stability

Dozajista za to může i zrychlení starších zařízení (iPhone 5s a iPhone 6), která mají stále relativně širokou základnu uživatelů. Apple tak svým krokem nepřidávat do nejnovějšího systému příliš novinek na úkor rychlosti a stability zaujal rozhodně správný postoj, za který teď po právu sklízí “ovoce.” A co vy, patříte mezi uživatele, kteří už si nainstalovali nejnovější iOS 12 nebo zatím vyčkáváte na starších systémech?

Via
MP
Štítky

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close