Novinky

Hej Google, sleduj a uč se: iOS 11 běží na 85 % všech zařízeních

Jen pár dní před oficiálním uvedením finálního sestavení iOS 12 se na oficiálních stránkách kalifornského výrobce objevila informace, která je už několik let takřka neměnná a kterou by konkurenční platformy mohly jen závidět. Podle nejnovějších dat se totiž iOS 11 nachází na 85 procentech všech zařízení přistupujících do App Storu. Od posledního zveřejnění těchto statistik, které Apple vydal 31. května tohoto roku se tak jedná o 4% nárůst.

Osvojení iOS 10 a iOS 11 za stejné období. Tahle čísla by konkurenční platformy mohly jen závidět

Pro srovnání, ve stejném období loňského roku na systému iOS 10 běželo 87 procent všech mobilních zařízení od Applu. Čísla jsou tedy srovnatelná a o to zajímavější v kontextu toho, že iOS 11 si mezi uživateli, zvláště po svém uvedení, budoval své renomé jen velmi těžce. Občasné záseky a rychlé vybíjení baterií bylo hlavně na starších iPhonech na denním pořádku a Apple měl plné ruce práce s nápravou. Jak se ale zdá, většina uživatelů ani po téhle zkušenosti na nejnovější systém nezanevřela a směle se může těšit na iOS 12, který je od prvních Beta verzí rychlejší a spolehlivější, než současná “jedenáctka”.

iOS 12 je venku: jaké novinky a vylepšení přináší?

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

2 Komentáře

  1. A teď být Applem hrdým na svůj os 11, umožnil bych tak na 14 dní downgrade. Asi by se divili :)). Teď už se všichni těší na iOS 12 a na to, jak zapomenou na tu noční můru…

    1. Dobrý postřeh. Musím sám uznat, že by bylo fakt zajímavé sledovat, jak by se uživatelé zachovali s možností přejít zpět na iOS 10, o tom žádná 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button