Novinky

To tu ještě nebylo. Bizarní únik odhalil Samsung Galaxy Note 10+ a iPhone 11R na jedné fotografii

Pokud to nevíte, tak Samsung hodlá příští týden představit Galaxy Note 10+. S tím jde ruku v ruce narůstající počet úniků, které zachycující zatím nepředstavenou novinku z jihokorejské stáje. Jeden takový včera uvízl v pavoučí síti internetu, odkud byl záhy smazán. Šlo o fotografii reálného zařízení, kterou však neznámý autor velmi rychle odstranil. Internet je ovšem v těchto věcech nemilosrdný a obrázek se přesto začal rychle šířit napříč sociálními sítěmi.

Teď už ale k věci. Možná si říkáte, proč vám tu něco vykládáme o novince od Samsungu, ale nenechte se zmást. Když se podíváte na fotografii pořádně, tak zjistíte, že jde v podstatě o únik dvou doposud nepředstavených smartphonů. Osoba fotografující Samsung Galaxy Note 10+ totiž k zachycení snímku použila pravděpodobně novou generaci iPhone 11R.

Jelikož měl Samsung Galaxy Note 10+ vypnutý displej, krycí sklo zafungovalo jako zrcadlo, v němž je jasně patrný odraz smartphonu, který se náramně podobá dříve uniklým renderům iPhonu 11R. První, kdo si tohoto bizarního úniku všiml, byl uživatel vystupující na Twitteru pod přezdívkou Ice universe. Ten je mimochodem známý velmi úzkými vazbami na mobilní výrobce a jejich dodavatelské řetězce.

Co se týče samotného autora původní fotografie, tak jeho identita zůstává i nadále neznámá. S nejvyšší pravděpodobností jde o zaměstnance některého z operátorů, který testoval obě zařízení ve své síti. V podstatě jde o běžnou praxi, jelikož výrobci chtějí mít jistotu, že jejich smarpthony budou v mobilních sítích fungovat správně. Operátorům tak rozesílají předprodukční prototypy, aby je několik týdnů až měsíců testovali v reálném provozu.

Zatímco Samsung Galaxy Note 10+ se světu odhalí již za pár dní, na nové iPhony si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Oficiální debut modelů iPhone 11, iPhone 11 Plus a iPhone 11R se tradičně odehraje v průběhů září. Kromě smartphonů má přijít řeč také na Apple Watch Series 5 a nový iPad Pro. Na jakou novinku se těšíte nejvíc? Prozraďte nám to v diskuzi pod tímto článkem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close