Novinky

Tip na hru: Colin McRae: DiRT 2

Colin McRae: DiRT 2 - Feral Interactive Ltd
[appstore id=”426942474″]

Společnost Codemasters si pro nás připravila opravdový bonbónek. Všichni hráči, všichni příznivci těch nejkvalitněji a nejprecizněji zpracovaných her, všichni fandové závodních simulátorů, prostě všichni hráči zbystřete svou pozornost na maximum – přichází netrpělivě očekávaná demoverze fantastické hry Colin McRae DiRT 2.

Většina z vás jistě hrála na PC první díl a jak již z obrázků z hry je patrné, u druhého dílu si přijdou na své opravdu všichni. Tato hra nabídne hráči naprosto fantastickou grafiku a výtečnou hratelnost. Dočkáte se zde celé řady různých závodů v mnoha různých lokacích (například Maroko, Malajsie, Chorvatsko, Londýn a další), budete řídit nádherné, silné vozy, budete si užívat řízení v zatáčkách, srdce se vám rozbuší při mnoha střetech s protivníky či při dlouhých skocích, naskočí vám husí kůže, když přidupnete plynový pedál a zjistíte, co máte schované pod kapotou. Skvělý zážitek pro všechny závoduchtivé hráče.

Colin McRae: DiRT 2 - Feral Interactive Ltd

[break][break]

[youtube BCxfS7UmGsU nolink]

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button