Novinky

Spotify představí příští týden přepracovanou mobilní aplikaci a další novinky

Spotify patří mezi společnosti, které se zasloužily o proměnu toho, jakým způsobem posloucháme hudbu. Ve své podstatě se této službě podařilo převálcovat veškerou konkurenci, a to včetně Applu, který nestihl včas zareagovat. V uplynulých týdnech se navíc začalo hovořit o plánované konferenci, která se odehraje 24. dubna. Spotify má při této příležitosti oznámit svůj první hardware a změny v mobilní aplikaci.

Podle dostupných informací půjde o přepracovaný design, který bude přehlednější a do popředí postaví covery alb. Nové rozhraní má přinést snadnější navigaci a intuitivnější procházení playlistů. Další novinkou bude možnost hlasového ovládání a upravený model pro využívání služby v bezplatném režimu. Zatím není zcela jasné, jaký to bude mít dopad na neplatící uživatele, ovšem podle dosavadních indicií se ponese v pozitivním duchu.

Uživatelská základna Spotify čítá na 159 milionů aktivních uživatelů, z nichž 70 milionů využívají aplikaci v placeném režimu. Cílem společnosti je logické navýšení platících zákazníků. Bude tedy zajímavé sledovat, jakým stylem se rozhodne svého plánu dosáhnout a přimět uživatele přejít z bezplatného režimu na placený.

Apple Music slaví 40 milionů předplatitelů. Na Spotify ale stále nemá

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button